[Other] [PL] PVSA

Kubala95

New member
Joined
Jan 30, 2011
Messages
22
Reaction score
0
Points
1
Witam ! Pragnę wszystkim przypomnieć, że forum PVSA cały czas normalnie funkcjonuje, a od stycznia zapewniamy również polskie wsparcie dla Orbitera. Zapraszam na: www.pvsa.pl
 

Enjo

Mostly harmless
Addon Developer
Tutorial Publisher
Donator
Joined
Nov 25, 2007
Messages
1,665
Reaction score
13
Points
38
Location
Germany
Website
www.enderspace.de
Preferred Pronouns
Can't you smell my T levels?
Ja nie odwiedzam, bo masz słabą moderację. Na przykład w tym poście pozostawiłeś następujący bajzel:

Sebastian Sosnowski said:
Na początek gratuluję uzyskania miana jedynego polskiego forum orbitera.

Mam nadzieję, że administrator po kilku latach funkcjonowania nie zgnuśnieje do tego stopnia, by stwierdzić że zamyka forum Orbitera, bo nie spotkał na nim ludzi interesujących się tak jak on językiem C++. Mam nadzieję że nie będzie też doprowadzać do pasji prośba typu większe avatary czy tym podobne. Administrator to nie szef z pracy i pracodawca.

Wiadomo że troll pozostanie trollem, ale od tego jest moderator/administrator żeby usuwał takie badziewia. Na forum, na którym właśnie się reklamujesz, takie wpisy są usuwane najpóźniej po zgłoszeniu zainteresowanej osoby, a troll dostaje pouczenie.

Są też i inne perełki, na przykład tutaj piszesz że szukasz do współpracy ludzi ambitnych, natomiast tutaj zaczynasz autorytatywnie wypowiedź od:
Kubala95 said:
Powszechnie wiadomo, że matematycy to nie ludzie.
Żeby zrobić coś konkretnego w tej branży, naprawdę trzeba być dobrym matematykiem. Obrażasz tym zdaniem wielu autorów ambitnych dodatków, takich jak TransX, IMFD, Aerobrake MFD, Map MFD 3D, RV Orientation, i innych, pewnie także potencjalnych członków swojego forum.
 

Poscik

Addon Developer
Addon Developer
Joined
Mar 28, 2008
Messages
512
Reaction score
3
Points
18
Location
Sulejówek
Żeby zrobić coś konkretnego w tej branży, naprawdę trzeba być dobrym matematykiem. Obrażasz tym zdaniem wielu autorów ambitnych dodatków, takich jak TransX, IMFD, Aerobrake MFD, Map MFD 3D, RV Orientation, i innych, pewnie także potencjalnych członków swojego forum.

Jak i samego autora orbitera, gdzie matematyka gra chyba główną rolę.
 
Top